Kontakt

 

 

Wołch Na co dzień wredna kanalia, której nikt nie lubi na arenie korpowojny. Po zbyt długich, zdaniem jego żony, godzinach pracy zajmuje się obrzędowością zarówno odtwórczą, rekonstrukcyjną, jak i współczesną. Ma bliskie relacje z dwójką biesów, z których jeden jest podejrzewany o dążenie do apokalipsy, a drugi ma związek z kilkudziesięcioma zniknięciami osób nieszanujących lasów. Chętnie wymienia zarówno myśli, jak i przepisy kulinarne.

Wiedźma Korekta wszelkich tekstów pod względem dostosowania myśli do zasad ortografii i interpunkcji. Niezrównana łowczyni lapsusów językowych, choć i jej zdarza się rzucić mało gramatycznym szeregiem sloganów, rzadziej niż częściej, nadających się do cytowania. Absolwentka filologii polskiej, spełniająca się jako korposzczur. Lubi czytać i jeść. Nie lubi i nie umie gotować.

Mag Naczelny Szef, kierownik i konstruktor tego wirtualnego przybytku wymiany myśli i wiedzy.

Wiła Zwana też Malvą. Niepozorne dziewczę, które swym dobrym serduszkiem chce obdarować cały świat. Jej promienny uśmiech zwiódł już jednak niejednego lekkoducha. Potrafi w mgnieniu oka przeobrazić się w groźne i bezlitosne stworzenie. Wykorzysta każdą, nawet najmniejszą słabość przeciwnika, by osiągnąć swój cel. Jedna z trzech jadowitych niewiast Dębów. Strażniczka płomienia i interpunkcji. 

Kontakt Facebook